Různé motivy

Nejprodávanější

28 položek celkem
Bubliny na zeď Aqua - dekorace na stěnu (barva černá)
od 590 Kč

Bubliny Aqua jsou zajímavou dekorací, která zpestří vzhled obýváku, dětského pokoje i koupelny. Kam si tuto sadu samolepek na zeď umístíte, je jen a jen na vás.

Velké samolepky bublin na zeď (barva bílá)
od 790 Kč

Sada samolepek s motivem bublin Coloso je moderní dekorací, která může dodat strohému interiéru vítanou jiskru.

Květy - skvělá dekorace do bytu (barva bílá)
od 490 Kč

Tato samolepka na zeď nadchne milovníky přírody i vyznavače moderního designu. Jejím motivem jsou totiž originálně ztvárněné květy, které vám padnou do oka hned na první...

Eiffelova věž - dekorace a samolepky na zeď | SAMOLEPKYnaZED.cz (barva červená)
od 590 Kč

Paříž je městem módy, lásky a elegance. Prostřednictvím stylové samolepky na zeď s Eiffelovou věží teď můžete mít kousek francouzské metropole i u sebe doma.

Kompas - Samolepka na zeď | SAMOLEPKYnaZED.cz (barva černá)
od 490 Kč

Nalepte si na zeď svého bytu samolepku s motivem kompasu a rázem se doma budete cítit jako na dobrodružné plavbě po širém moři.

Srdce - dekorace na zeď (samolepka) | SAMOLEPKYnaZED.cz (barva červená)
od 490 Kč

Dejte šanci romantice a nalepte si nad postel samolepku na zeď s motivem pulsujícího srdce. V ložnici by přece měla tepat pohoda, důvěra a hlavně láska.

Barevné skvrny
od 590 Kč

Přestala už vás bavit fádní výmalba zdí ve vašem bytě? Garantujeme vám, že samolepky s motivem bláznivých barevných skvrn oživí každou stěnu. I tu vaši.

Piktogramy muž + žena - samolepka na zeď | SAMOLEPKYnaZED.cz (barva bílá)
od 490 Kč

Přemýšlíte, jakou dekoraci si pořídit nad manželskou postel? Samolepky na zeď s motivy symbolů muže a ženy dodají vaší ložnici ten pravý šmrnc.

Yin Yang - Samolepky na zeď - dekorace | SAMOLEPKYnaZED.cz (barva bílá)
od 590 Kč

Jin a jang, to jsou dvě síly, které se vzájemně doplňují a spočívají v dokonalé rovnováze. Pořiďte si samolepku na zeď s tímto motivem do své ložnice a splyňte se svým...

Skvělý dárek pro milovníky letání - Balóny na zeď (bílá)
od 490 Kč

Siluety horkovzdušných balónů dodají jednobarevné zdi ve vašem obýváku ten správný šmrnc. Máte-li rádi létání a krásné výhledy do krajiny, tato dekorace je tady pro vás.

Fiamme - samolepky na zeď či lednici (barva černá)
od 590 Kč

Samolepka na zeď s názvem Design Fiamme podtrhne styl jakéhokoliv moderního interiéru. Tento elegantní motiv proplétajících se plamenů si prostě musíte zamilovat.

Kostky - samolepky na zeď pro hráče | SAMOLEPKYnaZED.cz (barva hnědá)
od 590 Kč

Život je hazardní hra a člověk nikdy neví, co ho následující den čeká. Pokud s touto myšlenkou souhlasíte, je samolepka na zeď s kostkami tou pravou dekorací do...

Jednobarevné kaňky na zeď | SAMOLEPKYnaZED.cz (barva červená)
od 590 Kč

Potřebovaly by fádní stěny ve vašem obýváku uvést v nový život? Samolepky na zeď s motivy skvrn od barvy je zaručeně rozjasní.

Letiště - samolepka na zeď | SAMOLEPKYnaZED.cz (barva bílá)
od 490 Kč

Samolepka na zeď s motivem letiště se skvěle hodí do dětského pokoje malého pilota. Parádu však udělá i v obýváku či ložnici vášnivých cestovatelů.

bílá
od 390 Kč

Tato samolepka na zeď je ideální dekorací do kavárny. Jejím motivem je totiž designově ztvárněný šálek kávy, z nějž se line opojná kávová vůně.

Design spirale - samolepky na zeď (barva černá)
od 690 Kč

Design Spirale je elegantní samolepka na zeď, která vám pomůže vyzdobit stěnu v obýváku, ložnici či koupelně.

Ruce (2 dlaně) - originální samolepka na zeď (barva černá)
od 590 Kč

Představte si, že namočíte obě ruce do barvy a poté je obtisknete přímo na stěnu. Přesně tak to bude vypadat ve vašem obýváku, pořídíte-li si tyto stylové samolepky na zeď.

Flames - samolepka na zeď | SAMOLEPKYnaZED.cz (barva bílá)
od 490 Kč

Samolepka na zeď s motivem designových plamenů je ideální dekorací do ložnice. Nalepte si ji přímo nad postel a ukažte tak, že u vás doma sídlí vášeň.

Hodiny Oriolo - Samolepky na zeď - dekorace | SAMOLEPKYnaZED.cz (barva bílá)
od 390 Kč

Hodiny Oriolo jsou zajímavou dekorací, která může podtrhnout styl vašeho obývacího pokoje. Nalepte si tuto samolepku na zeď a mějte neustále na paměti, že čas není radno...

limetková
od 590 Kč

Samolepka na zeď s motivem květu života dodá vašemu interiéru nádech magie a ezoteriky. Hlavně ale přinese stěně ve vašem obýváku jiskru, která tu vždycky chyběla.

Lidské stopy - samolepky na zeď | SAMOLEPKYnaZED.cz (barva bílá)
od 490 Kč

Hledáte dekoraci do bytu, která by vtipně a originálně ozvláštnila strohý interiér? Samolepky na zeď s motivy lidských stop jsou přesně pro vás.

MAPA NA ZEĎ - velká samolepka na zeď | SAMOLEPKYnaZED.cz (barva bílá)
od 790 Kč

Zásluhou samolepky na zeď s mapou světa můžete dnes a denně vzpomínat na místa, která jste navštívili. A také snít o zemích, které na vás teprve čekají.

Otisk prstu - samolepka na zeď od výrobce | SAMOLEPKYnaZED.cz (barva černá)
od 790 Kč

Samolepka na zeď s motivem otisku prstu je stylová, originální i tak trochu tajemná. Parádu může udělat v obýváku, dětském pokoji i ložnici.

New York - samolepící dekorace panorama na zeď | SAMOLEPKYnaZED.cz (barva bílá)
od 590 Kč

Socha Svobody, Brooklynský most a mrakodrapy, z nichž přechází zrak. To vše patří k New Yorku. A to vše můžete mít díky této samolepce na zeď i ve svém bytě.

PLAYBOY - samolepka na zeď pro playboye | SAMOLEPKYnaZED.cz (barva bílá)
od 490 Kč

Symbolem magazínu Playboy je králíček s motýlkem kolem krku. A právě tento znak je také ústředním motivem stylové samolepky na zeď, která může okořenit vzhled vašeho...

Skvrny na zdi - Samolepky na zeď - dekorace | SAMOLEPKYnaZED.cz (barva žlutá)
od 490 Kč

Chtěli byste si vyzdobit byt nějakou originální dekorací? Zahoďte ostych a vsaďte na bláznivé samolepky, které připomínají skvrny na zdi.

bílá
od 490 Kč

Je váš malý rošťák blázen do letadel? V tom případě je samolepka na zeď s motivem stíhačky tou pravou dekorací do jeho dětského pokoje.

Šplíchanec
od 590 Kč

Představujeme vám moderní samolepku na zeď s motivem barevné kaňky. Jde o designovou dekoraci, která může originálně ozvláštnit obývací pokoj, ložnici i kancelář.

Hledáte různé motivy, ať již květiny, sportovní samolepky nebo opravdové dizajnovky? Nabízíme stovky motivů a desítky barev vše SKLADEM s expedicí do 24h