O nás

 

  • JSME PŘÍMÝ VÝROBCE - na SAMOLEPKYnaZED.cz nakoupíte nejlevněji!
  • Široké portfolio motivů, velikostí a barev skladem!!

 

Tísíce zákazníků se již přesvědčilo, že samolepky na zeď z naší nabídky patří mezi nejunikátnější na českém internetu. Někdo je nazývá samolepící dekorace nebo  samolepky na zeď, ale důležité je, že jsme přímí výrobce a dovedeme Vám zaručit nejen originalitu, ale také nejlepší cenu na internetu. Na tvorbě našich produktů se v současné době podílí 6 návrhářů, kteří pro Vás pravidelně nové motivy připravují.

K výrobě samolepky na zeď používáme nejkvalitnější materiály a oproti konkurenci naše samolepící dekorace lze nalepit nejen na stěnu, ale i nábytek, skla, výlohy, okna, zrcadla, plovoucí podlahy, obklady, keramiku, plasty, dřevo, lamino, kovové povrchy, dveře či jiné hladké a čisté povrchy.   

Samolepky na zeď jsou vyrobeny ze speciální vinylové folie tak, aby se na zdi staly přirozenou součástí Vašeho interiérového vybavení. V případě požadavků na různé úpravy nás neváhejte kontaktovat, můžeme pro Vás jakkoliv barvy nakombinovat či upravit rozměry, aby samolepky na zeď zapadly přesně do Vašeho bytu a samolepící dekorace tak byla dokonalá.

Samolepky na zeď také nejsou omezené prostředím, kde je umístíte. Snadno snášejí vlhkost, proto lze samolepky umístit i do koupelny, obývacího pokoje, dětského pokoje, pracovny, prostě kamkoliv Vás napadne. 

Potřebujete poradit s výběrem Vaší samolepící dekorace na stěnu? Neváhejte se na nás obrátit! Pečlivě dbáme na pohodlí, komfort a co nejlepší spokojenost našich zákazníků a s každým požadavkem Vám vyjdeme vstříc k plné spokojenosti.

Krásný den a příjemný Výběr Vaší samolepky na zeď přeje www.SAMOLEPKYnaZED.cz