Samolepící hodiny na zeď

Nejprodávanější

6 položek celkem
Číslicový design se strojkem - hodiny na zeď (barva černá)
1 590 Kč

Nalepovací hodiny na zeď s číslicovým designem podtrhnou styl vašeho bytu. Dodáváme je i s kvalitním hodinovým strojkem Quartz a ručičkami ve volitelné barvě.

Čtvercový design se strojkem | hodiny od SAMOLEPKYnaZED.cz (barva černá)
1 590 Kč

Nalepovací hodiny na zeď s čtvercovým designem podtrhnou styl vašeho bytu. Dodáváme je i s kvalitním hodinovým strojkem Quartz a ručičkami ve volitelné barvě.

Design 69 se strojkem | hodiny od SAMOLEPKYnaZED.cz (barva černá)
1 590 Kč

Nalepovací hodiny na zeď s designem 69 podtrhnou styl vašeho bytu. Dodáváme je i s kvalitním hodinovým strojkem Quartz a ručičkami ve volitelné barvě.

Moderna se strojkem | hodiny od SAMOLEPKYnaZED.cz (barva černá)
1 590 Kč

Nalepovací hodiny na zeď Moderna podtrhnou styl vašeho bytu. Dodáváme je i s kvalitním hodinovým strojkem Quartz a ručičkami ve volitelné barvě.

Dekorace s hodinami - ozubené kolo | SAMOLEPKYnaZED.cz (barva černá)
1 590 Kč

Nalepovací hodiny na zeď s ciferníkem připomínajícím ozubené kolo podtrhnou styl vašeho bytu. Dodáváme je i s kvalitním hodinovým strojkem Quartz a ručičkami ve...

Samolepící číslice se strojkem | hodiny od SAMOLEPKYnaZED.cz (barva černá)
1 590 Kč

Nalepovací hodiny na zeď s rozházenými čísly podtrhnou styl vašeho bytu. Dodáváme je i s kvalitním hodinovým strojkem Quartz a ručičkami ve volitelné barvě.

Velkoformátové samolepící hodiny na zeď včetně strojku. To je to, co Vaší prázdné zdi chybí. Vyberte si z naší široké nabídky nástěnných hodin hned teď. Expedujeme do 24h.