FAQ - Nejčastější dotazy zákazníků

 

Co je to samolepka na zeď?


Samolepky na zeď jsou vyrobeny z kvalitní, tenké vinylové folie určené přímo na zeď. Jsou velmi trvanlivé a pevné, ale stále dostatečně flexibilní, aby se daly použít na různých površích. Samolepka oživí a doplní Váš domácí nebo firemní prostor, zaplní prázdná místa nebo schová poškozená místa povrchů, kam budete samolepku lepit.


Jsou samolepky určeny pouze na zeď?


Samolepky jsou velmi trvanlivé a pevné, ale stále dostatečně flexibilní, aby se daly použít na různých površích, např. zeď, nábytek, zrcadla, sklo, lednice, notebooky, ale také na obklady, dlažbu a auta.


Bude samolepka držet na hrubé zdi?


I když je doporučeno použit samolepku na hladké a rovné povrchy, zákazníci nám občas podají zprávu o úspěšném nalepení na velmi hrubou stěnu, ale je to bez záruky. Zejména velmi členité motivy doporučujeme lepit na hladké stěny.


Jak dlouho samolepka na zdi vydrží?


Samolepící fólie, ze které je samolepka vyrobená, má udávanou životnost 5 let. V interiéru, kde nebude vystavena slunci, větru a dešti vydrží ještě mnohem déle.


Odstraním samolepku ze zdi bez jejího poškození?


Poškození zdi - Samolepku lze odstranit bez poškození zdi, nicméně velmi záleží na typu a kvalitě zdi. Pokud je povrch starý a nesoudržný, může se při odlepování na samolepku omítka přilepit!!!


Poškození samolepky – Při opatrném odlepení se samolepka nepoškodí, nicméně s každým odlepením se výrazně snižuje lepivost a celistvost samolepky!!!


Je možné samolepku nalepit vícekrát?


Ano, ale velmi záleží na typu podkladu!!! Pokud chcete samolepku odstranit  ze soudržné zdi, která se nedrolí, ve většině případů se Vám to povede a můžete tak samolepku nalepit na jiné místo (toto platí pouze pro jednoduché motivy. Složité a členité motivy dodávané s přenosovou fólií se Vám s největší pravděpodobností nepodaří nalepit vícekrát).
S každým odlepením se ovšem výrazně snižuje lepivost a celistvost samolepky!!!


Jak těžké je nalepit samolepku?


Samolepku zvládne nalepit opravdu každý. Doba lepení záleží na složitosti a velikosti motivů. Jednoduché motivy nalepíte v průběhu 10 minut. Lepení složitějších a větších motivů zabere více času. Velké motivy a samolepky dodávané s přenosovou fólií doporučujeme lepit min. ve 2 lidech.
Při lepení všech motivů doporučujeme opatrnost a pečlivost.

Mohou nastat při lepení samolepky problémy?


Odlepování samolepky – Samolepka by měla bez větších problémů držet na zdi. Pokud se stane, že se samolepka drobně odlepuje (zejména tenké části motivu), doporučujeme použít při lepení fén s horkým vzduchem. Působením horkého vzduchu foukaného na samolepku bude mít lepidlo na lepící části samolepky větší účinnost a samolepka by tak měla na zdi lépe držet.


Mohu mít samolepku dle mého návrhu?


Zákazníkům dokážeme vyrobit také jejich vlastní motivy. Při požadavku na vyrobení vlastního motivu nás kontaktujte na emailu info@samolepkynazed.cz . Většinou od zákazníků požadujeme zaslání motivu ve formátu PDF nebo CDR (Corel)


Mohu mít samolepku vlastní velikosti?


Zákazníkům dokážeme vyrobit samolepky i v jiných velikostech, než máme ve standardní nabídce. Velikost samolepky je však omezena velikostí řezacího plotu. V případě zájmu o vlastní velikost samolepky nás kontaktujte na emailu info@samolepkynazed.cz

Jaké jsou způsoby platby?

Našim zákazníkům nabízíme 3 způsoby platby za zakoupené zboží:
1) Platba předem na účet – za zboží zaplatíte předem na základě zálohové faktury, kterou Vám zašleme do emailu spolu s číslem účtu, na který platbu provedete. Platbou předem ušetříte poplatek 40,- za dobírku
2) Platba na dobírku – za zboží zaplatíte až při jeho doručení Českou poštou nebo kurýrní službou GLS. Cena služby na dobírku je 40,-


Jaké nabízíte způsoby doručení?


Doručení Českou poštou – zboží Vám je doručeno prostřednictvím České pošty Vámi zvoleným typem balíku:
1) Balík do ruky – cena služby 110,- + dobírka 40,-
2) Doporučený balík – cena služby 80,- (pouze pro platbu předem)

 

Doručení kurýrní službou GLS - zboží vám je doručeno prostřednictvím kurýrní služby GLS

1) na určenou adresu - cena služby 80,- + dobírka 40,-
2) na určenou adresu - cena služby 80,- (pouze pro platbu předem)