Vše o nákupu

Zboží expedujeme následující pracovní den od objednávky.


VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ 

Potvrzením objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí. Tyto obchodní podmínky tvoří nedílnou součástí objednávky. S uskutečněnou objednávkou zároveň zákazník potvrzuje, že s jejich pravidly plně souhlasí.

Potvrzením objednávky se automaticky uzavírá kupní smlouva mezi internetovým obchodem a zákaníkem, který objednávku provedl. Obě strany jsou touto smlouvou vázány a zákazník je povinen si zboží převzít!OBJEDNÁVKA ZBOŽÍ 

Předmětem objednávky je zboží uvedené v objednávce. Našim zákazníkům dodáváme zboží pouze v perfektním stavu a nejen v souladu s předpisy a nařízeními platných na území České republiky, ale i interními procesy, které zpětně ověřují kvalitu služeb a spokojenost zákazníka . Objednávka je platná po vyplnění všech povinných údajů uvedených v objednávkovém formuláři.

V případě, že zákazník v objednávce uvedl špatný výběr barvy, či velikosti, lze do 1h změnu provést telefonicky.

Žádáme naše zákazníky, aby při volbě barvy i velikosti samolepky, pečlivě kontrolovali zvolený výběr. Reklamace z důvodu špatného výběru barvy či velikosti dekorace budou akceptovány pouze za doplatek 10% z původní ceny produktu. Důvodem je specifická výroba zboží na základě individuálních objednávek.POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Objednávka je přijata online systémem, potvrzení objednávky a informaci o expedici zasíláme zákazníkům e-mailem. Každou objednávku můžete do 12 hodin zrušit e-mailem bez udání důvodu.DORUČENÍ A PLATBY

Cena dopravného je závislá na výši objednávky, větší hodnotou objednávky navíc ještě ušetříte!

Objednávka do 1.200 Kč:

V rámci České republiky

  • na dobírku - 150 Kč (kurýrní služba GLS)
  • na dobírku - 130 Kč (kurýrní služba GLS)
  • platba předem - 100 Kč (kurýrní službou GLS)
  • platba předem - 80 Kč (kurýrní službou GLS)
  • na dobírku - 150 Kč (Česká pošta)
  • platba předem - 100 Kč (Česká pošta)

V rámci Slovenska

  • platba předem - 200 kč (kurýrní služba GLS)
  • platba předem - 200 kč (Česká pošta)

Objednávka nad 1.200 Kč:

  • Dopravné po ČR a na Slovensko ZDARMA

Zboží je doručeno prostřednictvím služeb České pošty nebo kurýrní služby GLS a je doručeno do 3 pracovních dnů od expedice. V okamžiku odeslání je Vám zasláno upozornění na email a každým dnem očekávejte doručení.

V případě platby bankovním převodem je nutné tento způsob specifikovat v objednávce. Na email Vám bude zasláno číslo bankovního účtu, na který provedete platbu. Po připsání platby na účet dekorace na zeď obratem expedujeme. REKLAMACE A ZÁRUKA NA ZBOŽÍ

Případné reklamace vyřídíme k oboustranné spokojenosti. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady či poškození. .

Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na nesprávné použití výrobku. Reklamace již použité samolepky není možná.

O reklamaci nás informujte prostřednictvím kontaktního formuláře, emailem nebo telefonicky. Zboží zašlete na naši adresu uvedenou v kontaktech jako doporučený balík (nikoliv dobírkou). Vaši reklamaci vyřídíme nejpozději do 5 dnů od přijetí reklamace.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ:

Zboží lze vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od jeho obdržení. Zboží musí být nepoužité a nepoškozené!!!

Po obdržení a kontrole vraceného zboží zašleme zákazníkovi částku zaplacenou za zboží nejpozději do 5ti dnů.

POZOR! Částku za dopravu hradí zákazník, a to nevratně !

POZOR! Na zboží upravené speciálně na přání zákazníka se nevztahuje možnost vrácení bez udání důvodu ! (pokud bylo zákazníkovi doručeno nepoškozené)


OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Garantujeme, že získané osobní údaje budou zpracovávány výhradně ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb.,
o ochraně osobních údajů. Získané 
údaje nebudou poskytnuty třetí straně s výjimkou údajů potřebných pro doručení zboží, které budou předány
 České poště.

NEPŘEVZETÍ ZBOŽÍ ZÁKAZNÍKEM 

Pokud si zákazník nepřevezme objednané zboží, ocitá se v prodlení věřitele a podle paragrafu 522 občanského zákoníku je povinen uhradit náklady a škody (poštovné a balné), které internetovému obchodu www.samolepkynazed.cz vznikly. Takto vzniklé náklady je možné vymáhat soudní cestou.

Máte dotaz? Potřebujete poradit? Kontaktujte tým SAMOLEPKYnaZED.cz