Vše o nákupu

Zboží expedujeme následující pracovní den od objednávky.


VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ 

Potvrzením objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí. Tyto obchodní podmínky tvoří nedílnou součástí objednávky. S uskutečněnou objednávkou zároveň zákazník potvrzuje, že s jejich pravidly plně souhlasí.

Potvrzením objednávky se automaticky uzavírá kupní smlouva mezi internetovým obchodem a zákaníkem, který objednávku provedl. Obě strany jsou touto smlouvou vázány a zákazník je povinen si zboží převzít!OBJEDNÁVKA ZBOŽÍ 

Předmětem objednávky je zboží uvedené v objednávce. Našim zákazníkům dodáváme zboží pouze v perfektním stavu a nejen v souladu s předpisy a nařízeními platných na území České republiky, ale i interními procesy, které zpětně ověřují kvalitu služeb a spokojenost zákazníka . Objednávka je platná po vyplnění všech povinných údajů uvedených v objednávkovém formuláři.

V případě, že zákazník v objednávce uvedl špatný výběr barvy, či velikosti, lze do 1h změnu provést telefonicky.

Žádáme naše zákazníky, aby při volbě barvy i velikosti samolepky, pečlivě kontrolovali zvolený výběr. Reklamace z důvodu špatného výběru barvy či velikosti dekorace budou akceptovány pouze za doplatek 10% z původní ceny produktu. Důvodem je specifická výroba zboží na základě individuálních objednávek.POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Objednávka je přijata online systémem, potvrzení objednávky a informaci o expedici zasíláme zákazníkům e-mailem. Každou objednávku můžete do 12 hodin zrušit e-mailem bez udání důvodu.DORUČENÍ A PLATBY

Cena dopravného je závislá na výši objednávky, větší hodnotou objednávky navíc ještě ušetříte!

Objednávka do 1.200 Kč:

V rámci České republiky

  • na dobírku - 150 Kč (kurýrní služba GLS)
  • na dobírku - 130 Kč (kurýrní služba GLS)
  • platba předem - 100 Kč (kurýrní službou GLS)
  • platba předem - 80 Kč (kurýrní službou GLS)
  • na dobírku - 150 Kč (Česká pošta)
  • platba předem - 100 Kč (Česká pošta)

V rámci Slovenska

  • platba předem - 200 kč (kurýrní služba GLS)
  • platba předem - 200 kč (Česká pošta)

Objednávka nad 1.200 Kč:

  • Dopravné po ČR a na Slovensko ZDARMA

Zboží je doručeno prostřednictvím služeb České pošty nebo kurýrní služby GLS a je doručeno do 3 pracovních dnů od expedice. V okamžiku odeslání je Vám zasláno upozornění na email a každým dnem očekávejte doručení.

V případě platby bankovním převodem je nutné tento způsob specifikovat v objednávce. Na email Vám bude zasláno číslo bankovního účtu, na který provedete platbu. Po připsání platby na účet dekorace na zeď obratem expedujeme. REKLAMACE A ZÁRUKA NA ZBOŽÍ

Případné reklamace vyřídíme k oboustranné spokojenosti. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady či poškození. .

Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na nesprávné použití výrobku. Reklamace již použité samolepky není možná.

O reklamaci nás informujte prostřednictvím kontaktního formuláře, emailem nebo telefonicky. Zboží zašlete na naši adresu uvedenou v kontaktech jako doporučený balík (nikoliv dobírkou). Vaši reklamaci vyřídíme nejpozději do 5 dnů od přijetí reklamace.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ:

Zboží lze vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od jeho obdržení. Zboží musí být nepoužité a nepoškozené!!!

Po obdržení a kontrole vraceného zboží zašleme zákazníkovi částku zaplacenou za zboží nejpozději do 5ti dnů.

POZOR! Částku za dopravu hradí zákazník, a to nevratně !

POZOR! Na zboží upravené speciálně na přání zákazníka se nevztahuje možnost vrácení bez udání důvodu ! (pokud bylo zákazníkovi doručeno nepoškozené)


OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Garantujeme, že získané osobní údaje budou zpracovávány výhradně ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb.,
o ochraně osobních údajů. Získané 
údaje nebudou poskytnuty třetí straně s výjimkou údajů potřebných pro doručení zboží, které budou předány
 České poště.

NEPŘEVZETÍ ZBOŽÍ ZÁKAZNÍKEM 

Pokud si zákazník nepřevezme objednané zboží, ocitá se v prodlení věřitele a podle paragrafu 522 občanského zákoníku je povinen uhradit náklady a škody (poštovné a balné), které internetovému obchodu www.samolepkynazed.cz vznikly. Takto vzniklé náklady je možné vymáhat soudní cestou.

Máte dotaz? Potřebujete poradit? Kontaktujte tým SAMOLEPKYnaZED.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení