Zvolte místo

Nejprodávanější

21 položek celkem
Barbecue Samolepka do kuchyně (černá)
od 490 Kč

Kuchařská čepice, lžíce a vidlička. To jsou motivy originální samolepky na zeď, která může zkrášlit vaši kuchyň.

Coffee break - Samolepka do kuchyně (hnědá)
od 490 Kč

Tato stylová samolepka na zeď oživí stěnu ve vaší kuchyni a ještě vám vždy připomene, že je čas na dobrou kávu.

Enjoy your meal Samolepka do kuchyně (měděná lesklá)
od 490 Kč

Samolepka na zeď s nápisem „Enjoy your meal“ vytvoří ve vaší kuchyni příjemné prostředí, v němž si vychutnáte každičké sousto.

Keep calm and have tea (světle hnědá)
od 490 Kč

Je šálek dobrého čaje vaší srdeční záležitostí? V tom případě je samolepka na zeď s nápisem KEEP CALM AND HAVE TEA tou nejlepší dekorací do vaší kuchyně či obýváku.

Kuchyňské náčiní - Samolepka do kuchyně (měděná lesklá)
od 390 Kč

Chtěli byste si hezky vyzdobit svou starší kuchyňskou linku? Zkuste samolepku s motivem kuchařského náčiní, která perfektně drží na spoustě povrchů.

Květiny Dekoracio Samolepka do kuchyně (růžová)
od 490 Kč

Samolepka na zeď s květinovým vzorem podtrhne osobitý styl vaší kuchyně. Nalepit si ji můžete jak na stěnu, tak i na dvířka kuchyňské linky nebo třeba přímo na obkladačky.

Let´s eat - Samolepka do kuchyně (červená)
od 490 Kč

Samolepka na zeď s nápisem LET'S EAT se skvěle hodí do kuchyně, jídelny či restaurace. V jakémkoliv prostředí totiž podpoří chuť k jídlu.

Bubliny na zeď Aqua dekorace na stěnu (barva černá)
od 590 Kč

Přemýšlíte, jak oživit stále stejný vzhled vaší staré koupelny? Sada samolepek s motivem bublin už se třese zvědavostí, kam si ji nalepíte.

oříšková
od 590 Kč

Samolepka na zeď s názvem Floral Element dokáže rozjasnit jakoukoliv koupelnu. Jde o hezkou květinovou dekoraci, kterou si zamilujete na první pohled.

Hejno rybiček Samolepka na zeď SAMOLEPKYnaZED.cz (barva zelená)
od 490 Kč

Patříte vy či někdo z vaší rodiny mezi vášnivé rybáře? Pokud ano, tato sada samolepek s rybami rozhodně nesmí chybět ve vaší koupelně.

Květinová dekorace Pino samolepka na zeď, úžasná dekorace SAMOLEPKYnaZED.cz (barva šedá)
od 590 Kč

Samolepka na zeď s květinovou dekorací Pino dodá vaší koupelně osobitost a eleganci. Vsaďte na její půvab a zútulněte tak prostor, v němž začíná každý váš den.

Květinová stěna Capelli samolepka na zeď, úžasná dekorace (liliová)
od 590 Kč

Květinovou stěnu Capelli můžete mít i ve své koupelně – stačí si pořídit tuto elegantní samolepku na zeď. Nalepit ji můžete na spoustu různých povrchů, takže s umístěním...

PAMPELIŠKA - samolepka na zeď, úžasná dekorace | SAMOLEPKYnaZED.cz (barva zlatá lesklá)
od 590 Kč

Nalepte na kachličky či dveře sprchového koutu samolepku s odkvétající pampeliškou a dejte své koupelně zcela novou tvář.

Podvodní svět - samolepící dekorace na zeď  SAMOLEPKYnaZED.cz (barva tmavě modrá)
od 590 Kč

Proměňte svou koupelnu v čarokrásný podvodní svět. Stačí si na kachličky, dveře sprchového koutu či zrcadlo nad umyvadlem nalepit tuto stylovou samolepku.

bílá
od 590 Kč

Milujete rybaření? Pak je tato stylová samolepka s rybářem a rybami jako stvořená pro vaši koupelnu. Nalepte si ji nad vanu, na zrcadlo či na dveře sprchového koutu a ona vám...

fialová
od 490 Kč

Nalepte samolepky rybiček na sprchový kout, vanu nebo třeba obkladačky. Z obyčejné koupelny tak vykouzlíte příjemné prostředí, do nějž se budete vždy rádi vracet.

Srdce ze srdcí - Samolepka do kuchyně (rudá)
od 490 Kč

Nalepte si do své kuchyně tuto elegantní samolepku na zeď a všem kolem bude rázem jasné, že vy vaříte a pečete s láskou.

Strom Abstract - Samolepka do kuchyně (limetková)
od 590 Kč

Motiv stromu je uklidňující, energický i inspirativní. Tato stylová samolepka na zeď se tak perfektně hodí jak do kuchyně, tak do obývacího pokoje.

Strom Vento - Samolepka do kuchyně (béžová)
od 590 Kč

Samolepka na zeď s motivem stromu Vento dodá vaší kuchyni, obýváku či předsíni úplně nový šmrnc. Máte-li rádi přírodu, tento podzimní motiv je pro vás jako stvořený.

Šéfkuchař - Samolepka do kuchyně (černá)
od 490 Kč

Samolepka s šéfkuchařem se může stát stylovou ozdobou vaší kuchyně. Všem kolem bude od teď jasné, že při vaření a pečení velíte vy.

Zamilovaní pekaři - Samolepka do kuchyně (rudá)
od 590 Kč

I v kuchyni se můžete zamilovat. Buď do vůně čerstvého pečiva, nebo třeba do stylové pekařské samolepky na zeď.