Napište nám

Toto pole nevyplňujte: *
Text:
*
 

Zásady ochrany soukromí spotřebitelů

Na Vašem soukromí nám záleží!

 

Za účelem budoucí nabídky a zlepšování kvality služeb poskytovaných společností SAMOLEPKYnaZED.cz, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 91511 (Dále jen „společnost“) je oprávněna na základě Vašeho souhlasu zpracovávat Vaše osobní údaje v rozsahu, v jakém jste je při zadání požadavku dobrovolně poskytl(a).

Společnost bude tyto údaje zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a v rozsahu odpovídajícím uvedenému účelu. S ohledem na účel tohoto zpracování bude Společnost poskytnuté údaje zpracovávat po dobu, dokud nedojde k naplnění účelu jejich zpracování nebo odvolání Vašeho souhlasu. Stejným způsobem můžete uplatnit i kterékoli ze svých práv přistupovat a žádat Společnost o vysvětlení, opravu, blokaci či odstranění svých osobních údajů v případě, že zjistíte, nebo budete mít podezření, že Společnost jako správce Vaše údaje zpracovává v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména budou-li osobní údaje nepřesné či neaktuální s ohledem na výše uvedený účel jejich zpracování.

Příjemný nákup Vám přeje tým

www.SAMOLEPKYnaZED.cz

 

 

Dárkové poukazy na samolepky

Novinky & Aktuality 

10.07.2017
POZOR AKCE 1+1 ZADARMO!

Nenechte si ujít jedinečnou nabídku 1+1 zadarmo..

více
20.04.2017
EXPEDUJEME OD 5.5.2017

Z technicých důvodů budeme expedovat od 5.5.2017. Omlouváme se za způsobené potíže. Na všechny neexpedované a nové příchozí objednávky bude automaticky poskytnuta sleva 20%. Děkujeme za pochopení.

19.12.2016
GARANCE DORUČENÍ ZBOŽÍ DO VÁNOC !!!

Chcete mít jistotu, že Váš Vánoční dárek dorazí včas?

Pokud objednáte samolepky nejpozději V ÚTERÝ 20.12. a zvolíte jako dopravce kurýrní službu GLS (PLATBA NA DOBÍRKU), garantujeme Vám dodání ještě do Štědrého dne.

více
Archiv novinek
 

Samolepky na zeď Kočky Tapety na zeď Šplíchanec Samolepka na zeď Bubliny Coloso Samolepky na zeď Design Fiamme
1234

Položek:
Cena celkem:
0
0,– Kč
Nákupní košík

Kadeřnictví Pelhřimov Výčepní zařízení Fotoateliér Jihlava, fotograf Moderní bytové tapety