Napište nám

Toto pole nevyplňujte: *
Text:
*
 

Zásady ochrany soukromí spotřebitelů

Na Vašem soukromí nám záleží!

 

Za účelem budoucí nabídky a zlepšování kvality služeb poskytovaných společností SAMOLEPKYnaZED.cz, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 91511 (Dále jen „společnost“) je oprávněna na základě Vašeho souhlasu zpracovávat Vaše osobní údaje v rozsahu, v jakém jste je při zadání požadavku dobrovolně poskytl(a).

Společnost bude tyto údaje zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a v rozsahu odpovídajícím uvedenému účelu. S ohledem na účel tohoto zpracování bude Společnost poskytnuté údaje zpracovávat po dobu, dokud nedojde k naplnění účelu jejich zpracování nebo odvolání Vašeho souhlasu. Stejným způsobem můžete uplatnit i kterékoli ze svých práv přistupovat a žádat Společnost o vysvětlení, opravu, blokaci či odstranění svých osobních údajů v případě, že zjistíte, nebo budete mít podezření, že Společnost jako správce Vaše údaje zpracovává v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména budou-li osobní údaje nepřesné či neaktuální s ohledem na výše uvedený účel jejich zpracování.

Příjemný nákup Vám přeje tým

www.SAMOLEPKYnaZED.cz

 

 

Dárkové poukazy na samolepky

Novinky & Aktuality 

20.04.2017
EXPEDUJEME OD 5.5.2017

Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ BUDEME EXPEDOVAT OD 5.5.2017. OMLOUVÁME SE ZA ZPŮSOBENÉ POTÍŽE. NA VŠECHNY NEEXPEDOVANÉ A NOVĚ PŘÍCHOZÍ OBJEDNÁVKY BUDE AUTOMATICKY POSKYTNUTA 20% SLEVA. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

19.12.2016
GARANCE DORUČENÍ ZBOŽÍ DO VÁNOC !!!

Chcete mít jistotu, že Váš Vánoční dárek dorazí včas?

Pokud objednáte samolepky nejpozději V ÚTERÝ 20.12. a zvolíte jako dopravce kurýrní službu GLS (PLATBA NA DOBÍRKU), garantujeme Vám dodání ještě do Štědrého dne.

více
05.12.2016
100 % SPOKOJENOST NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Zvažujete nákup našich samolepek a nejste si jisti kvalitou našich služeb a produktů? Obáváte se, že nákupem na našem eshopu šlápnete vedle?

Nebojte se, aktuálně je s našimi produkty a službami spokojeno 100 % našich zákazníků.

více
Archiv novinek
 

Samolepky na zeď Kočky Tapety na zeď Šplíchanec Samolepka na zeď Bubliny Coloso Samolepky na zeď Design Fiamme
1234

Položek:
Cena celkem:
0
0,– Kč
Nákupní košík

Kadeřnictví Pelhřimov Výčepní zařízení Fotoateliér Jihlava, fotograf Moderní bytové tapety