Napište nám

Toto pole nevyplňujte: *
Text:
*
 

Obchodní podmínky

 

Zboží expedujeme následující pracovní den od objednávky.


VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

 

Potvrzením objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí. Tyto obchodní podmínky tvoří nedílnou součástí objednávky. S uskutečněnou objednávkou  zároveň zákazník potvrzuje, že s jejich pravidly plně souhlasí.

Potvrzením objednávky se automaticky uzavírá kupní smlouva mezi internetovým obchodem a zákaníkem, který objednávku provedl. Obě strany jsou touto smlouvou vázány a zákazník je povinen si zboží převzít !OBJEDNÁVKA ZBOŽÍ 

Předmětem objednávky je zboží uvedené v objednávce. Našim zákazníkům dodáváme zboží pouze v perfektním stavu a nejen v souladu s předpisy a nařízeními platných na území České republiky, ale i interními procesy, které zpětně ověřují kvalitu služeb a spokojenost zákazníka . Objednávka je platná po vyplnění všech povinných údajů uvedených v objednávkovém formuláři.

V případě, že zákazník v objednávce uvedl špatný výběr barvy, či velikosti, lze do 1h změnu provést telefonicky.

Žádáme naše zákazníky, aby při volbě barvy i velikosti samolepky, pečlivě kontrolovali zvolený výběr. Reklamace z důvodu špatného výběru barvy či velikosti dekorace budou akceptovány pouze za doplatek 10% z původní ceny produktu. Důvodem je specifická výroba zboží na základě individuálních objednávek.POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Objednávka je přijata online systémem, potvrzení objednávky a informaci o expedici zasíláme zákazníkům e-mailem. Každou objednávku můžete do 12 hodin zrušit e-mailem bez udání důvodu.DORUČENÍ A PLATBY

Cena dopravného je závislá na výši objednávky, větší hodnotou objednávky navíc ještě ušetříte!

Objednávka do 1.200 Kč:

  • na dobírku - 140,- Kč (kurýrní služba DPD 120,- Kč)
  • platba předem - 110- Kč (kurýrní službou DPD 90,- Kč)

Objednávka nad 1.200 Kč:

  • na dobírku - 40,- Kč
  • platba předem - 0,- Kč

Zboží je doručeno prostřednictvím služeb České pošty nebo kurýrní služby DPD a je doručeno do 3 pracovních dnů od expedice. V okamžiku odeslání je Vám zasláno upozornění na email a každým dnem očekávejte doručení.

V případě platby bankovním převodem je nutné tento způsob specifikovat v objednávce. Na email Vám bude zasláno číslo bankovního účtu, na který provedete platbu. Po připsání platby na účet dekorace na zeď obratem expedujeme. REKLAMACE A ZÁRUKA NA ZBOŽÍ

Případné reklamace vyřídíme k oboustranné spokojenosti. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady či poškození. Doporučujeme zboží překontrolovat ihned po převzetí na poště, kde lze případné vady reklamovat.

Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na nesprávné použití výrobku. Reklamace již použité samolepky není možná.

O reklamaci nás informujte prostřednictvím kontaktního formuláře, emailem nebo telefonicky. Zboží zašlete na naši adresu uvedenou v kontaktech jako doporučený balík (nikoliv dobírkou). Vaši reklamaci vyřídíme nejpozději do 5 dnů od přijetí reklamace.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ:

Zboží lze vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od jeho obdržení. Zboží musí být nepoužité a nepoškozené!!!

Po obdržení a kontrole vraceného zboží zašleme zákazníkovi částku zaplacenou za zboží nejpozději do 5ti dnů.

POZOR! Částku za dopravu (140,-Kč) hradí zákazník, a to nevratně !

POZOR! Na zboží upravené speciálně na přání zákazníka se nevztahuje možnost vrácení bez udání důvodu ! (pokud bylo zákazníkovi doručeno nepoškozené)


OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Garantujeme, že získané osobní údaje budou zpracovávány výhradně ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb.,
o ochraně osobních údajů. Získané 
údaje nebudou poskytnuty třetí straně s výjimkou údajů potřebných pro doručení zboží, které budou předány
 České poště.

 

NEPŘEVZETÍ ZBOŽÍ ZÁKAZNÍKEM 

Pokud si zákazník nepřevezme objednané zboží, ocitá se v prodlení věřitele a podle paragrafu 522 občanského zákoníku je povinen uhradit náklady a škody (poštovné a balné), které internetovému obchodu www.samolepkynazed.cz vznikly. Takto vzniklé náklady je možné vymáhat soudní cestou.

 

 

Máte dotaz? Potřebujete poradit? Kontaktujte tým SAMOLEPKYnaZED.cz

 

 

Dárkové poukazy na samolepky

Novinky & Aktuality 

12.12.2017
POZOR 1+1 zadarmo

POZOR DO 15.12. probíhá akce 1+1 akce.

více
10.07.2017
POZOR AKCE 1+1 ZADARMO!

Nenechte si ujít jedinečnou nabídku 1+1 zadarmo..

více
20.04.2017
EXPEDUJEME OD 5.5.2017

Z technicých důvodů budeme expedovat od 5.5.2017. Omlouváme se za způsobené potíže. Na všechny neexpedované a nové příchozí objednávky bude automaticky poskytnuta sleva 20%. Děkujeme za pochopení.

Archiv novinek
 

Samolepky na zeď Kočky Tapety na zeď Šplíchanec Samolepka na zeď Bubliny Coloso Samolepky na zeď Design Fiamme
1234

Položek:
Cena celkem:
0
0,– Kč
Nákupní košík

Kadeřnictví Pelhřimov Výčepní zařízení Fotoateliér Jihlava, fotograf Moderní bytové tapety