Zásady ochrany soukromí spotřebitelů

Na Vašem soukromí nám záleží!

 

Za účelem budoucí nabídky a zlepšování kvality služeb poskytovaných společností SAMOLEPKYnaZED.cz, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 91511 (Dále jen „společnost“) je oprávněna na základě Vašeho souhlasu zpracovávat Vaše osobní údaje v rozsahu, v jakém jste je při zadání požadavku dobrovolně poskytl(a).

Společnost bude tyto údaje zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a v rozsahu odpovídajícím uvedenému účelu. S ohledem na účel tohoto zpracování bude Společnost poskytnuté údaje zpracovávat po dobu, dokud nedojde k naplnění účelu jejich zpracování nebo odvolání Vašeho souhlasu. Stejným způsobem můžete uplatnit i kterékoli ze svých práv přistupovat a žádat Společnost o vysvětlení, opravu, blokaci či odstranění svých osobních údajů v případě, že zjistíte, nebo budete mít podezření, že Společnost jako správce Vaše údaje zpracovává v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména budou-li osobní údaje nepřesné či neaktuální s ohledem na výše uvedený účel jejich zpracování.

Příjemný nákup Vám přeje tým

www.SAMOLEPKYnaZED.cz

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení