Napište nám

Toto pole nevyplňujte: *
Text:
*
 

Šablony na malování na zeď

Představujeme Vám horkou novinku v nabídce malování na zeď - šablony na stěnu. Pomocí vytvořených šablon dovedete malování na zeď dovést k dokonalosti.

Šablony na malování na zeď lze velice jednoduše apikovat.Tedy samolepící šablonu nalepíte na zeď a přetřete běžným malířským válečkem, štětcem nebo sprejem, pokud aplikujete na jiný povrch než stěnu. Výhodou těchto šablon na zeď na malování je jejich opakovaná aplikace. Jakmile máte šablonu namalovanou na zdi, opatrně ji sejměte a díky unikátním lepícím vlastnostem můžete přenést na další místo a nátěr opakovat. Nemusíte se bát poškození zdi, šablona na zeď na malování obsahuje speciální elastické lepidlo, které ty to možnosti umožňuje.

Lze tak velice levně jeden motiv rozmnožit na mnoha místech či různých barvách.

Využijte moderní a originálních design šablon na malování ve výzdobě Vašeho interiéru. Šablony lze aplikovat nejen na stěnu, ale na všechny hladké a čisté povrchy, kterými mohou být např. obklady v koupelně, lamina i dřevěné či skleněné povrchy, zrcadla či jiné povrchy Vašeho bytu.

Pokud potřebujete upravit šablony na zeď na malování do přesně požadované velikosti, neváhejte nás kontaktovat, jsme přímí výrobci a šablony na malování jsme schopni jakkoliv upravit dle Vašeho přání.

Šablony na malování na zeď vyrábíme pouze z nejkvalitnějších materiálů a nehrozí tak blednutí barev či špatná přilnavost ke zdi. Aplikace nálepek na zeď je velice jednoduchá a zvládne ji opravdu každý, navíc ke členitým motivům dodáváme zdarma přenosovou fólii, která lepení ještě více usnadní.

Příjemný nákup šablon na malování na zeď přeje tým www.samolepkynazed.cz

 
Řadit dle ceny:
 

Dárkové poukazy na samolepky

Novinky & Aktuality 

01.11.2016
SLEVY 60% NA NAŠE SAMOLEPKY

Ve výprodejové sekci naleznete samolepky se SLEVOU 60%

více
25.07.2016
DÁRKOVÝ POUKAZ V HODNOTĚ 1000,- ZDARMA !!!

Nakupte zboží v celkové hodnotě nad 4.000,- Kč a obdržíte dárkový poukaz v hodnotě 1 000,- Kč jako dárek zcela ZDARMA !!!

více
09.05.2016
SLEVY VŠECH PRODUKTŮ !!!

Plošně jsme snížili ceny všech našich samolepek o min. 10 %. 

Naše originální samolepky nikdy nebyly levnější !! Využijte časově omezené AKCE !!!

 

více
Archiv novinek
 

Samolepky na zeď Kočky Tapety na zeď Šplíchanec Samolepka na zeď Bubliny Coloso Samolepky na zeď Design Fiamme
1234

Položek:
Cena celkem:
0
0,– Kč
Nákupní košík

Kadeřnictví Pelhřimov Výčepní zařízení Fotoateliér Jihlava, fotograf Moderní bytové tapety